logo PURE COLOR MEDIA PORTRET EVENTY ZDJĘCIA 360 ARCHITEKTURA REKLAMA FILM KONTAKT
FILMY REKLAMOWE I GREENSCREEN:

Ciekawym rozwiązaniem jest wycięcie postaci z tła. Daje to wiele możliwości w postprodukcji, a rozdzielczość takiego materiału z łatwością dochodzi do powalającej jakości 8K, która może być downsamplowana do 4K dla uzyskanie niesamowitej szczegółowości obrazu.

Wczytywanie... Odseparowywanie od tła użyliśmy podczas tworzenia intro do bloga modowego Wroclavii, którego realizowaliśmy w 2018 roku. Poniżej kilka przykładowych odcinków:
PRACA PRZY ŚWIETLE ZASTANYM:

W sytuacjach, gdzie nie możemy się wspomagać sztucznym oświetleniem jesteśmy zmuszeni do pracy na ekstremalnie jasnych obiektywach (nawet F1.2 czy F1.4) wpuszczających maksymalnie dużo światła oraz na kamerach, w których ogromne czułości rzędu 16000 - 32000 ISO nie stanowią najmniejszego problemu, pozwalając na uzyskanie ostrego, pełnego kolorów i pozbawionego szumu obrazu.

Poniżej odcinek bloga modowego Wroclavii w którym część akcji dzieje się w kinie, gdzie do dyspozycji było jedynie światło padające z ekranu. Materiał filmowany był portretowym obiektywem 85mm F1.2 na pełnym otworze, a czułość kamery ustawiona na 20000 ISO.

Dzięki temu tylko plan na którym dzieje się akcja jest ostra, a kadr jest poprawie naświetlony.

PRZYKŁADOWA REALIZACJA O PSZCZOŁACH WE WROCLAVII:

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:

Facebook
Instagram
© Pure Color Media 2019