Film 360 - Informacja

Film 360

Informacja

 • PREZENTACJE 360
 • FILMY 360

 • 01

  Prezentacja

  Film 360 - Informacja

  PREZENTACJE 360

  Poniższa prezentacja wykonana była z materiału jakości 10K, zmniejszonego do 4K. Ilość detali jakie zachował film jak widać jest naprawdę imponujący. Porównując materiał nawet z wysokiej klasy kamerami 360 nagranymi w 6K czy 8K i pozostawione w tej rozdzielczości nadal ustępują temu materiałowi. Pozostałe elementy zostały dodane w postprodukcji - meble wyglądające na modele 3D są w rzeczywistości wysokorozdzielczymi filmami, które zostały odseparowane od tła i wstawione powyżej poziomu podłogi.

  Prezentacja ta została przygotowana dla firmy Piasecki Design na targi odbywające się we Wrocławskim Domarze, gdzie można było oglądać ją dwoma zestawami VR.


  • image description
  • image description
  • image description
  02

  Filmy 360

  Live klasyczny

  FILMY 360

  Jeśli widzisz potencjał filmów 360 z nami możesz taki stworzyć - proponujemy produkcje filmowe 360 8K lub nawet 8K 3D do wyświetlania w specjalistycznych headsetach.

  3D, a więc filmy w których jedno oko widzi ten sam obraz z lekko innej perspektywy powoduje, że widzimy i czujemy głębię obiektów w filmie. Z tego powodu odczucia są jeszcze lepsze od klasycznego filmu 360. Innymi słowy - czujemy, jak gdybyśmy byli w tych miejscach.

  Poniżej przykładowy film, pokazujący wahlarz technik filmowych, z których możesz korzystać w produkcjach, które przygotujemy dla Ciebie.