Stare obiektywy
ZDJĘCIA PORTRETOWE

PORTRET

Fotografia portretowa, to praca z drugim człowiekiem. Tu nie liczy się tylko efekt, ale również komfort dla osoby fotografowanej.

Dzięki atmosferze, którą wprowadzamy na sesji z łatwością prowadzimy zdjęcia w studio, plenerze czy we wnętrzach.

Światło sztuczne? Naturalne? Mieszane? Oczywiście.

ZOBACZ
ZDJĘCIA PRODUKTU

PRODUKT

Fotografia produktowa to praca z rezultatem ludzkich myśli i rąk. Wraz z twórcami szukamy wspólnych idei dzięki którym ich indywidualny produkt będzie przedstawiony tak, jak sobie tego życzą.

Zbliżenie na detal? Zdjęcia pod wodą? Auto w ruchu? Koniecznie!

ZOBACZ
image description
image description
ZDJĘCIA WE WNĘTRZACH

WNĘTRZA

Fotografia wnętrz to podkreślenie zalet i detali, które tworzą kimat miejsca. Firmy projektujące wnętrza, meble czy osoby chcące wynająć lub sprzedać swoje mieszkanie docenią naszą jakość i smak niezbędny do przedstawienia przestrzeni w ich najlepszym świetle.

Dobre wrażenie i miłość od pierwszego wejrzenia w dzieiejszych czasach to moment przy pierwszym kontakcie - w tym przypadku w ogłoszeniu lub reklamie. Warto o nie zadbać.

ZOBACZ
ZDJĘCIA ARCHITEKTURY

ARCHITEKTURA

Forografia architektury to czekanie na właściwy dzień, dobry kąt światła czy właściwą godzinę. Jeśli tylko dasz nam wolną rękę, będziesz zaskoczony jak dobrze może prezentować się Twój budynek.

ZOBACZ
image description
image description
ZDJĘCIA LOTNICZE

Z DRONA

Fotografia z perspektywy powietrznej to coś, co kiedyś było zarezerwowane tylko dla najbogatszych.

Mimo upływu czasu i zwiększenia popularności takich perspektyw są one nadal świeże i zaskakujące - bo nadal tak niedostępne dla nas twardo stąpających po ziemi ludzi.

ZOBACZ