Live stream - detale

Live Stream

Informacja

01

Live stream

Live klasyczny

Live stream klasyczny

Dla naszych klientów oferujemy możliwość prezentacji w czasie rzeczywistym - bezpośrednio na ich facebooka czy youtube, ale też w formie dostępu do zewnętrznego serwera, gdzie można nadawać dostęp tylko osobom uprawnionym, co pozwoli na utworzenie wydarzenia i sprzedaż biletów specjalnie na nie.

Maksymalnie możesz prezentować plan zdjęciowy z 6 kamer, więc szybkie przejście z jednej akcji na drugą lub szeroki plan, to błahostka.

To nie wszystko. Separacja osoby występującej od tła i podmiana go na dowolne źródło w czasie rzeczywistym to kolejna technologia, z którą można napotkać na ekranach TV, razem z podglądem na monitorze - zupełnie jak przy prognozie pogody!

Poniższy przykład realizacji streamu klasycznego, na 3 kamery w jakości HD (720p czyli ograniczenia Facebooka) dla fundacji TOR i zespołu Technorączka z Krakowa, wykonana w pracowni rzeźbiarskiej znajdującej się w budynku byłej fabryki telefonów TELKOM TELOS. Stream, podzielony na 3 części trwał niemal cztery godziny, równocześnie z transmisją "360" na Youtube.

  • image description
  • image description
  • image description

Tu z kolei dwie realizacje z Katowic i Zabrza - obie wykonane dla fundacji Antyrama i ich projeckie - AFestivalu. Stream prowadzony był na Facebooka i Youtuba - tym razem stream był dublowany.>
02

Stream 360

Live klasyczny

Live stream 360

Jeśli chcemy, aby osoby oglądające poczuły się wyjątkowo, możemy zaprosić gości do przeżycia widowiska w okularach do wirtualnej rzeczywistości - w 360 stopniach lub nawet w 3D. Pozwoli to im odczuć takie emocje, jakby uczestniczyli w wydarzeniu osobiście.

O własciwy odbiór relacji dba jakość 4K.

Dobrym pomysłem może okazać się wysłanie klientom brandowanych okularów VR - są dostępne modele w przystępnych cenach - na ich konstrukcję składają się soczewki i obudowa z plastiku lub nawet kartonu. Do takich gogli można zainstalować własny telefon, a potem korzystać z niego do innych materiałów 360.

A Twoja reklama będzie im nadal towarzyszyła!

Poniższy przykład realizacji streamu 360 w jakości 4K dla fundacji TOR i zespołu Technorączka z Krakowa, wykonana w pracowni rzeźbiarskiej znajdującej się w budynku byłej fabryki telefonów TELKOM TELOS. Stream, podzielony na 3 części trwał niemal cztery godziny, równocześnie z transmisją "klasyczną" na Facebooka.


  • image description
  • image description
  • image description