logo PURE COLOR MEDIA FOTOGRAFIA FILM LIVE STREAM MODELOWANIE 3D ARTYKUŁY KONTAKTPREZENTACJE 360:

Poniższa prezentacja wykonana była z materiału jakości 10K, zmniejszonego do 4K. Ilość detali jakie zachował film jak widać jest naprawdę imponujący. Porównując materiał nawet z wysokiej klasy kamerami 360 nagranymi w 6K czy 8K i pozostawione w tej rozdzielczości nadal ustępują temu materiałowi. Pozostałe elementy zostały dodane w postprodukcji - meble wyglądające na modele 3D są w rzeczywistości wysokorozdzielczymi filmami, które zostały odseparowane od tła i wstawione powyżej poziomu podłogi.
Prezentacja ta została przygotowana dla firmy Piasecki Design na targi odbywające się we Wrocławskim Domarze, gdzie można było oglądać ją dwoma zestawami VR.
Wczytywanie... Wczytywanie... Wczytywanie...
FILMY 360:

Dodatkowo istnieje możliwość produkcji filmowych 360 VR 8K lub 8K 3D do wyświetlania w specjalistycznych headsetach.

Filmy w których jedno oko widzi ten sam obraz z lekko innej perspektywy powoduje, że czujemy się częścią... wirtualnej rzeczywistości. Wrażenia z oglądania filmu są dużo bardziej realistyczne niż sam fakt oglądania filmu w którym możemy się tylko rozglądać, bo widzimy odległości od przedmiotów, czy osób, a przez to czujemy, jak gdybyśmy byli w tych miejscach.
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:

Wczytywanie... Youtube
Wczytywanie... Facebook
Wczytywanie... Instagram
Wczytywanie... Linkedin
© Pure Color Media 2020